Warszawa 19115 apk

nba live mod apk

Dziki bezpatnej aplikacji mobilnej Warszawa 19115:Poinformujesz nas o problemie dotyczcym funkcjonowania miastaOcenisz j

Dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej Warszawa 19115:

Poinformujesz nas o problemie dotyczącym funkcjonowania miasta
Ocenisz jakość realizacji tego problemu
Zgłosisz swój pomysł na zmiany w mieście
Zazielenisz Warszawę – wskażesz lokalizację, w której chciałbyś posadzić drzewo
Sprawdzisz projekty w budżecie obywatelskim
Sprawdzisz Indeks Jakości Powietrza – dostaniesz informacje o stanie powietrza w Warszawie
Otrzymasz powiadomienia o bieżących i wydarzeniach w mieście
Sprawdzisz terminy odbioru śmieci
Sprawdzisz jak prawidłowo segregować odpady
Sprawdzisz gdzie w mieście znajdują się ogólnodostępne toalety
Sprawdzisz lokalizację bezpłatnych i płatnych parkingów
Znajdziesz adresy EKOpunktów przyjmujących wyselekcjonowane odpady komunalne

Jak to działa ?
Widzisz powalone drzewo lub dziurę w drodze?
Korzystając z aplikacji Warszawa 19115, te lub inne problemy w mieście zgłosisz w trzech prostych krokach:
• opisz problem
• dodaj zdjęcie ( ten krok nie jest konieczny)
• wskaż lokalizację
Twoje zgłoszenie trafi do Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115, skąd otrzymasz potwierdzenie z numerem, dzięki któremu możesz sprawdzić na jakim etapie znajduje się Twoja sprawa. Cały czas będziesz miał dostęp do historii wszystkich swoich zgłoszeń.
Poprzez aplikację możesz zgłosić wolny wniosek – pomysł na zmiany w mieście, które sprawią, że Warszawa będzie piękniejsza, nowocześniejsza i bardziej przyjazna.
W zakładce harmonogram wywozu odpadów sprawdzisz terminy odbioru śmieci pod interesującym Cię adresem lub adresami, oraz ustawisz powiadomienia przypominające o ich terminach . Poznasz zasady prawidłowej segregacji śmieci, a jeśli masz wątpliwości wyszukiwarka podpowie gdzie co wyrzucać.
Jeśli chcesz, aby w Warszawie było więcej zieleni, możesz wskazać gdzie powinniśmy posadzić drzewo. Udaj się na miejsce, w którym chcesz zasadzić drzewo i kliknij zgłoś. Na mapie ukaże się informacja o możliwości i warunkach realizacji Twojego zgłoszenia. Otrzymasz numer zgłoszenia, dzięki któremu sprawdzisz na jakim etapie znajduje się Twoja sprawa. Cały czas będziesz miał dostęp do historii wszystkich swoich zgłoszeń.
Poprzez zakładkę Budżet Obywatelski, możesz sprawdzić na mapie projekty, które powstały w Twojej okolicy. W trakcie zgłaszania projektów, dyskusji lub głosowania będziesz mógł bezpośrednio włączyć się w decydowanie o budżecie miasta.
Poprzez Warszawski System Powiadomień dowiesz się m.in. o planowanych zmianach w organizacji ruchu, ważnych projektach miejskich, ważnych terminach urzędowych oraz wydarzeniach kulturalnych i sportowych współorganizowanych przez miasto. Automatycznie otrzymasz także komunikaty o lokalnych zagrożeniach.
Za pomocą zakładki Indeks Jakości Powietrza, możesz poznać stan jego jakości w Warszawie. Sprawdzisz także szczegółowe pomiary wraz z zaleceniami dotyczącymi ochrony Twojego zdrowia.
Poprzez zakładkę Toalety, możesz sprawdzić ogólnodostępne toalety w Warszawie. Na mapie znajdują się zarówno toalety publiczne stacjonarne i przenośne, jak i toalety w obiektach użyteczności publicznej i obiektach prywatnych udostępnione dla wszystkich mieszkańców.
W zakładce Parkingi sprawdzisz lokalizację i dostępność miejsc parkingowych, innych niż miejsca wyznaczone w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego ( SPPN). Na mapie możesz sprawdzić trasę i czas dojazdu z wybranego przez Ciebie miejsca. Każdy parking posiada metryczkę informującą m.in. o ogólnej liczbie i rodzaju miejsc parkingowych, liczbie wolnych miejsc, cennikach, dodatkowych usługach.
W zakładce EKOpunkty znajdziesz adresy aptek, w których możesz oddać termometry rtęciowe oraz przeterminowane leki. Na mapie możesz także sprawdzić adresy stacjonarnych i mobilnych Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych ( PSZOK I MPSZOK)
Pobierz bezpłatną aplikację i skorzystaj z jej możliwości! Razem dbamy o Warszawę!
Deklaracja dostępności:
https://warszawa19115.pl/deklaracja-dostepnosci-aplikacji-mobilnej

Download APK(4.3.5)

This article comes from the Internet and does not representthop tv livePosition, please indicate the source for reprinting:https://www.otrland.com/7530/warszawa-19115-apk/

ten live sport